0850 304 99 60
4b07410b-daeb-4f56-99b3-321fa2d4d3ed_edited.jpg

PRP Tedavisi Neler Yapabilir?

  • Yeniden canlandırıcı / yapılandırıcıdır,

  • Yalnızca cilt altı dokusunda yeni kollajen hyaluronik asit gibi temel matriks elemanlarının oluşumunu değil, derinin tüm yaşamsal işlevlerini destekler.

  • Kırışıklıkların ve çizgillerin giderilmesini deriyi “doldurarak” değil “gençleştirerek sağlar.

  • İlk uygulamadan sonra ortaya çıkan parlak ve sağlıklı görünüm bir süre sonra hafif bir gerileme gösterebilir, bunun için ardışık birkaç uygulama yapmak ve gençleştirici etkinin devamını sağlamak gerekir.

  • Ortalama olarak 3 uygulamadan oluşan kürler her 6-12 ayda bir kez tekrarlandığında kalıcı sayılabilecek kadar uzun etkili bir gençleştirici etki sağlanmış olacaktır.

Get Rid of Stains

Peptix Blemish Anti-Blemish Cream contains vitisin, a grape root extract. Vitisin is an Ecocert certified natural cosmetic active ingredient derived from the roots of grape vine.

 

In addition to its special formulation developed in France, it contains the combination of Vitis Vinifera root extract and Azelaoyl Tripeptide-1peptide, a patented product with antimicrobial activity.

ÇÖZÜM     SENDE

We know how precious your hair is to you. That's why we have a special shampoo for you. You can prevent your hair loss by using our shampoo.

 

Contains 3 different peptide complexes, M3 extract consists of 3 different medicinal mushrooms, enriched with polyphenols and vitamins from black beans and black rice